Chciałbyś podjąć leczenie w polskim ośrodku AGNUS? Zapewnimy Ci transport!

Wielu Polaków podjęło w ostatnich latach decyzję o wyjeździe za granicę z różnych powodów – aby zdobyć wykształcenie, znaleźć lepszą pracę lub objąć wyższe stanowisko po awansie oraz wiele, wiele innych. Takie wyjazdy mogą często wiązać się ze zwiększonym stresem.

Pomimo iż początkowo często wydaje nam się, że na obczyźnie czujemy się lepiej, niż w domu, a wszystko zdaje się idealnie układać. Niemniej jednak, jak się później okazuje, niejednokrotnie pojawia się tęsknota za domem czy rodziną, wrażenie przytłoczenia nową sytuacją, wyobcowania, szok kulturowy. W takich sytuacjach łatwo popaść w zachowania kompulsywne i uzależnić się od substancji psychoaktywnych – mamy wrażenie, że dzięki nim jest nam lżej, mamy większą kontrolę nad własnym życiem. W rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie, bowiem w ten sposób wpadamy w dużo większe kłopoty.

Jako jeden z niewielu, ośrodek terapii uzależnień i współuzależnień AGNUS oferuje organizację transportu z każdego miejsca na świecie. Jeśli jesteś za granicą i czujesz, że nie radzisz sobie ze swoim życiem, popadasz w nałogi, chciałbyś wrócić do swojego kraju i podjąć leczenie – zadzwoń lub napisz. Przyjedziemy po Ciebie albo zapewnimy transport dowolnym środkiem transportu – samolotem, pociągiem, autobusem – dla Ciebie i osoby towarzyszącej.

Scroll to Top
Nie czekaj. Zadzwoń teraz.