Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia

533 221 555 czynne 24/7 You Tube Google Plus

Artykuły filtrowane wg daty: marzec 2017
czwartek, 30 marzec 2017 13:23

Skutki anoreksji

Nadmierne odchudzanie się kobiet powoduje w konsekwencji wielkie wyniszczenia organizmu. Anorektyczki narażone są na zaburzenia hormonalne, które skutkują m.in. utratą miesiączki, spadkiem libido czy osteoporozą. Niedożywienie powoduje także problemy skórne, neurologiczne i zaburzenia psychiczne. Wychudzony organizm ma też osłabiony układ immunologiczny i jest bardziej podatny na różne infekcje.

Dział: BLOG
niedziela, 26 marzec 2017 13:18

Hipnoterapia - dla kogo? Na czym polega?

Hipnoza kojarzy nam się zazwyczaj z magicznymi sztuczkami, usypianiem ludzi i robieniem z nimi różnych rzeczy podczas pokazów scenicznych. Tymczasem hipnoterapia wykorzystywana jest w diagnozowaniu i leczeniu chorób. To metoda bezpieczna – pod warunkiem, że poddajemy się wyłącznie wykwalifikowanemu i doświadczonemu hipnoterapeucie, który opanował umiejętności posługiwania się sugestią i wie, jak rozwiązuje się różne problemy psychosomatyczne.

Dział: BLOG
czwartek, 23 marzec 2017 13:07

Jak odmawiać picia alkoholu?

Jesteś po terapii alkoholowej albo czujesz, że zaczynasz mieć problem z alkoholem i chciałbyś nad nim zapanować? Tymczasem dookoła mnóstwo okazji do picia i znajomych, którzy zamęczają Cię wyjściem na „jedno piwo” lub zagadywaniem w stylu: „Nie napijesz się z nami?”, „Tylko jeden kieliszek”. Przecież dobrze wiesz, jak to się skończy… Jak nauczyć się skutecznie odmawiać? Czy zmiana towarzystwa to odpowiednie rozwiązanie?

Dział: BLOG
wtorek, 21 marzec 2017 12:59

Jak radzić sobie z problemami w pracy?

Większość z nas w mniejszy lub większy sposób przeżywa swoją pracę, powierzone mu zadania służbowe, relacje ze współpracownikami czy z szefem. Niektórzy wręcz dostają paraliżu na myśl, że właśnie kończy się weekend i trzeba będzie pokonać strach oraz stres, by przekroczyć próg zakładu pracy. Od razu mocniej bije im serce, wzrasta tętno, rozszerzają się źrenice, mają przyspieszony oddech, ręce się im pocą lub stają się nienaturalnie chłodne.

Dział: BLOG
sobota, 11 marzec 2017 12:53

Jak mieć więcej energii?

Pewnie nie raz zdarzyło Ci się wstać rano z łóżka z uczuciem jeszcze większego zmęczenia niż po poprzednim ciężkim dniu. Nie pomaga kolejna kawa, a Twoje ciało daje Ci wyraźne sygnały, że brakuje mu energii. Jest wiele sposobów na to, aby dostarczyć mu każdego dnia tego, czego naprawdę potrzebuje. Wystarczy tylko wyrobić w sobie kilka nawyków, które pomogą szybko odzyskać moc do zmagania się z codziennymi wyzwaniami.

Dział: BLOG
Warning: Parameter 2 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /usr/home/netmonster/domains/agnusterapia.pl/public_html/templates/agnus/html/modules.php on line 39 Warning: Parameter 3 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /usr/home/netmonster/domains/agnusterapia.pl/public_html/templates/agnus/html/modules.php on line 39