Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia

533 221 555 czynne 24/7 You Tube Google Plus

Artykuły filtrowane wg daty: kwiecień 2017
niedziela, 30 kwiecień 2017 13:12

Jak wspierać osoby w żałobie?

Strata najbliższej osoby i okres żałoby to czas, który każdy przeżywa inaczej. Jak się zachować w stosunku do kogoś, komu właśnie umarł ktoś bliski?

Dział: BLOG
wtorek, 25 kwiecień 2017 13:00

Dlaczego się uzależniamy?

Gdyby każdy z nas spojrzał obiektywnie na swoje życie, to doszedłby do wniosku, że od wielu rzeczy jest w pewnym sensie codziennie „uzależniony”. Kawa, poranna „prasówka”, jogging, zdrowe jedzenie, chodzenie na siłownię, buszowanie w sieci, obowiązkowy wypad ze znajomymi na drinka po pracy, zakupy…

Dział: BLOG
środa, 19 kwiecień 2017 12:53

Jak rozmawiać z nastolatkiem o problemach?

Jeszcze niedawno był słodkim, tulącym się małym brzdącem, a dziś ze wszystkim ma problem. Po co chodzić do szkoły, sprzątać w domu, wracać o określonej godzinie, tłumaczyć się, gdzie się wychodzi.

Dział: BLOG
sobota, 15 kwiecień 2017 10:30

Skutki bulimii na organizm

Bulimia to choroba równie niebezpieczna dla zdrowia i życia jak anoreksja. Określana bywa także jako „żarłoczność psychiczna”, a jej skutki odczuwalne są zarówno w sferze psychicznej, jak i fizycznej.

Dział: BLOG

Czy trzeba się głodzić, żeby schudnąć? Czy żeby stracić na wadze, wystarczy tylko nic nie jeść? Co zrobić, aby pozbyć się zbędnych kilogramów?

Dział: BLOG
Warning: Parameter 2 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /usr/home/netmonster/domains/agnusterapia.pl/public_html/templates/agnus/html/modules.php on line 39 Warning: Parameter 3 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /usr/home/netmonster/domains/agnusterapia.pl/public_html/templates/agnus/html/modules.php on line 39