Ośrodek leczenia uzależnień – dlaczego my?

Ludzie trzymające się za ręceW Polsce istnieją różne – państwowe i prywatne – ośrodki leczenia uzależnień, które oferują skuteczne terapie, jednak są one skierowane przede wszystkim do osób cierpiących z powodu alkoholizmu czy narkomanii. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień w Poznaniu powstał po to, by pomagać nie tylko osobom zmagającym się z alkoholizmem czy narkomanią. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poza uzależnieniem od alkoholu czy narkotyków istnieje wiele innych zagrożeń cywilizacyjnych, które często wciągają coraz młodsze osoby. Dlatego jako profesjonalna klinika i poradnia leczenia uzależnień, oferujemy fachową pomoc również w takich nałogach, jak hazard, lekomania, seksoholizm, uzależnienie od Internetu, komputera czy gier komputerowych.

Okazuje się, że wiele uzależnień ma podobne podłoże. Różni się jedynie droga ucieczki od życia i związanych z nim trudności. Dla jednych jest to nadużywanie alkoholu, dla innych jedzenie czy leki psychoaktywne. Dlatego specjaliści zatrudniani przez ośrodki leczenia alkoholizmu czy innych form uzależnienia mają całościową orientacją w zakresie mechanizmów popadania w nałogi. A to pomaga w ich skutecznym wygaszaniu.

Podobnie jak państwowe ośrodki leczenia uzależnień, oferujemy kompleksowe terapie, które są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę terapeutyczną. Zespół specjalistów współpracujących z naszą kliniką uzależnień posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi, doskonale rozumiejąc proces wychodzenia z nałogu i pomagając na każdym jego etapie.

 

Profesjonalna klinika uzależnień – co nas wyróżnia?

Państwowe centra leczenia uzależnień od alkoholu czy narkotyków mogą wiązać się 
z warunkami o nieco niższym standardzie czy z mniejszą ilością zajęć terapeutycznych, chociaż oczywiście nie oznacza to, że leczenie w takich poradniach jest mniej skuteczne. Nasz prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu, narkomanii i wielu innych nałogów oferuje komfortowe warunki wszystkim pacjentom, które pozwalają skupić się na procesie terapeutycznym oraz pełnym powrocie do zdrowia psychicznego i fizycznego.

Oprócz leczenia uzależnień w formie pobytów stacjonarnych, nasz ośrodek prowadzi także konsultacje. W tym celu została uruchomiona poradnia, do której mogą zgłaszać się osoby dotknięte problemem nałogu bądź bliscy takich osób, poszukujący porady i wsparcia.

Nasze centrum leczenia uzależnień znajduje się na obrzeżach miasta Poznań, w pięknej 
i spokojnej okolicy, w otoczeniu jezior i lasów. Dyskretne położenie, a także komfortowe warunki pobytu sprawiają, że leczenie w naszym ośrodku uzależnień staje się efektywniejsze.

Gwarantujemy, że czas spędzony w naszym ośrodku terapeutycznym w Poznaniu nie będzie czasem straconym. Udzielamy w dobrze zorganizowanym centrum terapeutycznym wsparcia na najwyższym poziomie, które jest niezbędne w skutecznym leczeniu każdego nałogu.

Scroll to Top
Nie czekaj. Zadzwoń teraz.