Ośrodek dla uzależnionych – profesjonalne zajęcia terapeutyczne

O nas

Prywatny ośrodek terapii uzależnień i współuzależnień AGNUS oferuje profesjonalne i kompleksowe leczenie uzależnień, poprzez różne formy terapii wykorzystywane zarówno w publicznych, jak i prywatnych ośrodkach leczenia uzależnień. Zapewniamy terapię przygotowaną przez specjalistów i dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Oferujemy najlepsze i zróżnicowane formy terapeutyczne dla osób uzależnionych od środków psychoaktywnych. Pomagamy w leczeniu uzależnień takich jak alkoholizm, narkomania czy lekomania. W naszym prywatnym ośrodku w Poznaniu oferujemy również pomoc osobom dotkniętym uzależnieniami behawioralnymi takimi jak hazard, seks, zakupoholizm, czy uzależnienie od Internetu i komputera. Przeprowadzamy także konsultacje psychologiczne indywidualne oraz grupowe zajęcia terapeutyczne. Kompleksowość pomocy odróżnia nas od innych, wybiórczo działających ośrodków odwykowych.

Nasz ośrodek terapii uzależnień zlokalizowany jest w pięknej i spokojnej okolicy na obrzeżach Poznania. Otoczenie jezior i lasów sprzyja wyciszeniu się i korzystnie wpływa na proces, jakim jest leczenie alkoholizmu, narkomanii czy terapia innych uzależnień. Zapewniamy najlepszy komfortowy pobyt i warunki leczenia, które odbywa się w przyjaznej, domowej atmosferze, jakiej nie gwarantują inne prywatne ośrodki odwykowe.

 Świadczymy terapie:

  • Terapię stacjonarną (całodobową)
  • Terapię dzienną (bez noclegu)
  • Terapię ambulatoryjną
  • Spotkania indywidualne i grupowe dla osób współuzależnionych, DDA
  • Konsultacje psychoterapeutyczne — psychoterapia indywidualna w zakresie uzależnień

Oferujemy leczenie osób uzależnionych, wykorzystujące najlepsze metody trwałego wychodzenia z nałogu. Sięgamy po doświadczenia i sposoby terapii stosowane przez prywatne ośrodki działające na całym świecie. Pomagamy pozbyć się piętna alkoholizmu, narkomanii i wielu innych destruktywnych oraz niezwykle mocno utrwalonych nawyków. U nas w końcu nie będziesz sam ze swoim problemem. Będzie z Tobą pracować najlepszy zespół fachowców lekarzy oraz specjalistów od psychoterapii.

Prywatny ośrodek terapii uzależnień – specjalistyczne leczenie nałogów

Leczenie osób uzależnionych w naszym ośrodku psychoterapii w mieście Poznań rozpoczynamy od badań lekarskich, których celem jest szczegółowe określenie stanu zdrowia. Jeśli jest to konieczne, pacjent zostaje poddany specjalistycznej detoksykacji, która jest przeprowadzana na miejscu w naszym ośrodku uzależnień. W trakcie terapii odwykowych zapewniamy fachową opiekę lekarską, a także możliwość pozostawania w kontakcie ze swoim terapeutą również po zakończeniu leczenia przeprowadzonego przez najlepszy w regionie prywatny ośrodek odwykowy AGNUS.

Podjęcie terapii odwykowej oferowanej przez ośrodek odwykowy jest ważną decyzją. Dopiero terapia odwykowa uzmysławia uzależnionym, w jakim znaleźli się położeniu. Wielu pacjentów zauważa, że podjęcie leczenia w ośrodku odwykowym było jedną najlepszych decyzji, jaką podjęli od wielu lat. Bez terapii odwykowej ich życie byłoby dalszym pasmem katastrof. Ośrodek odwykowy i znalezienie się wśród innych uzależnionych samo w sobie jest impulsem do zmian. Taką właśnie rolę pełnią ośrodki odwykowe. Pobyt tutaj to czas odarcia życia z zaprzeczeń i ujrzenia siebie w realnej sytuacji. Ośrodki tego typu to najlepsze miejsce przejścia do świadomego i odpowiedzianego życia.

Jako doświadczony prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu, narkomanii, lekomanii i wielu innych uzależnień, oferujemy specjalistyczne programy terapeutyczne, przyjmując do ośrodka osoby uzależnione. Poddawane leczeniu motywujemy je do uczestnictwa w szeregu różnych aktywności, których celem jest odbudowa zdrowia psychicznego, a także naprawa relacji rodzinnych i społecznych.

Polecamy nasz prywatny ośrodek odwykowy osobom z terenu miasta Poznań i regionu Wielkopolski, zmagającym się uzależnieniami. Jest to miejsce skutecznego leczenia i terapii różnych, często złożonych uzależnień dezorganizujących życie. 

Scroll to Top
Nie czekaj. Zadzwoń teraz.